Dorota Zuber

o artyście
Dorota Zuber, urodzona w 1979r. w Gliwicach. W 2002r. ukończyła we Wrocławiu studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Kierowana swoją pasją i zamiłowaniem do sztuki w roku 2015 podjęła studia artystyczne Malarstwo w ramach studiów podyplomowych na wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Kształciła się i przygotowywała dyplom w pracowni dr hab. Anny Marii Kramm. Obecnie kontynuuje naukę na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych dążąc do dalszego rozwijania artystycznych zdolności z zakresu malarstwa oraz rysunku.
Jej artystyczne motto brzmi: nie poddaję się złym nastrojom, szukam artystycznego sensu w codzienności, każde miejsce jest wystarczające, aby być inspiracją do przedstawienia na płótnie... Źródła inspiracji odnajduje w otaczającej rzeczywistości, którą interpretuje na płótnach wg własnego, artystycznego postrzegania świata. Fascynuje ją istota i rola koloru w sztuce oraz doskonałość form geometrycznych.
Wystawy:
- Wystawa zbiorowa Grupa Ukryta „Wyjście" - galeria ,Zakamarek" maj 2017, Gliwice
- Wystawa indywidualna „Sceneria wyobraźni” - „Formo Atelier" maj/czerwiec 2017, Wrocław

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Copyright © 2016 Aibek Studio